HAKKIMIZDA

Neden Ege Tek Teker?

  
Ege Tek Teker olarak, tek teker (electric unicycle) ve elektrikli scooter ürünlerini, müşterilerimize gerçek stok ve garanti desteğiyle sunuyoruz.
Sektörün lider markalarına ait geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Stoklarımıza yer alan ürünlere ek olarak, yeni araçları da kadromuza katıyor ve ön sipariş imkanıyla size ulaştırıyoruz

NEDEN EGE TEK TEKER..!!!

1) Ürününüz ile birliklte sürpriz hediyeler

2. En yeni versiyon kingsong satın alabilmek için
3. Türkiye’deki En uygun fiyatlı kingsong garantisi
4. Pil garanti desteği sunan tek kurumsal firmayiz
5. En kötü koşulda dahi maksimum 2 gün teknik servis süresi
6. Garanti kapsami servis ihtiyacınız da ikame tek teker desteği
7. Faturali urunlerinizde ucretsiz teknik servis desteği
8) Ücretsiz kargo desteği
9) İyi niyet garantiniz
10) İlk alışverişinizden sonraki tüm alışverişleriniz de ömür boyu geçerli ekstra sadakat indiriminiz.!

NOT : Havale/Eft ile ödeme de %10 ekstra indirim

Gerek toplu taşımaya entegre, gerek kullanım rahatlığı ve ergonimisi, gerek ise motor gücü ve hız performansı olarak elektrikli scooter’lara göre çok daha avantajlıdır, offroad ve cadde sürüsüne çok daha uygundur, bu tarz ürünlerde jant ölçüsü büyüklüğü sürüş konforunu pozitif etkilemesi  nedeniyle en alt segment elektrikli tekerin jant ölçüsü en güçlü scooter’a nazaran 4 kat daha büyük olması nedeniyle eşsiz bir offroad ve cadde sürüsü konforu sağlar ayrıca elektrikli tek tekerler de herhangi bir servis bakimi ihtiyacına gerek duymazsınız.
 
 
 

Neden Ege Tek Teker Teknik Servis?

Ege tek teker her zaman stoklarında yedek parça bulundurur ve yedek parçalarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olması ihtimaline karşılık hiçbir suretle ücretli olarak kimseye satmaz her ne şart altında olursa olsun ürününüzü ege tek tekerden tedarik etmiş iseniz en elzem yedek parça ihtiyacınızda bile aynı gün size yedek parça ve teknik parça hizmeti sağlayarak sizi 1 gün dahi elektrikli tek tekersiz ve scooter’siz bırakmaz.

Bildiğiniz üzere elektrikli tek teker ve elektrikli scooter ürünleriniz de en büyük maliyet Pil’dir. Ege tek teker garanti kapsamında pil onarımınızı ve değişiminizi sorunsuz gerçekleştiren tek kurumsal firmadır.

Kingsong Lisanslı Distribütörü VE Yetkili satıcısı Ege Tek Teker

PAZARIN ZİRVESİNE TIKLAYIN

Scroll to top

Price Based Country test mode enabled for testing Türkiye. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari

İkinci El Sitesi
Whatsapp..