Genel

INMOTION ve Huawei Stratejik İşbirliği Başlattı

5G döneminin ilerlemesi hızlandıkça, Her şeyin İnterneti gerçekten gerçekleşecek ve çeşitli endüstrilerdeki sermaye devleri ortak bulmak için tüm hızıyla genişliyor. Ekim 2014’te Huawei, Dongfeng Motor ile el ele tutuşmuş ve akıllı otomobiller, IT / ICT bilgilendirmesi vb. Alanlarında sınır ötesi işbirliği başlatmıştı. Bugün, kısa mesafeli kişisel ulaşım alanında, Huawei tüketici işi INMOTION’ı tercih edilen stratejik ortağı.

Neden INMOTION?

Yenilikçi güç; INMOTION’un kurucu ekibi, Çin’de kendi kendini dengeleyen araç teknolojisinin bağımsız araştırma ve geliştirmesini yapan ilk kişilerden oluşuyor. ABD’nin lider kendini dengeleyen araç şirketi SOLOWHEEL’in birleşmesi ve satın alınmasının ardından 2017 yılında INMOTION, dünyada kendini dengeleyen aracın% 70’ine kadar çekirdek patentine sahipti ve kendi alanında neredeyse hiç tavanı yok dengeleme aracı.

Yönetim Sistemi; kendini dengeleyen araç hala gelişen bir endüstridir. INMOTION, Ar-Ge, üretim, satış ve servis yeteneklerini entegre eden sektördeki nadir şirketlerden biridir.

Coğrafi avantajlar; her iki şirketin merkezi Shenzhen bulunmaktadır. Bu, hızlı tepki ve etkili iletişim için güçlü bir garanti sağlar.

İşbirliğinin Kapsamı

Kamuya açık bilgilere göre, Huawei ve INMOTION, akıllı seyahat büyük veri, işletim sistemleri ve yapay zeka gibi alanlarda işbirliği yaparken, kanalları paylaşıyor ve ortak pazarlama gerçekleştiriyor. Buna ek olarak, Huawei cep telefonları ve INMOTION ürünleri arasında kesintisiz bağlantı sağlamak için, her iki taraf da şeylerin hızlı kontrolünü sağlamak için INMOTION APP ve Huawei HiLink arasında bir kanal açar.

Kısa Mesafeli kişisel ulaşım, bir Patlama Geliştirmede Yakında Başlayacak

2016-17 yıllarında bisiklet paylaşımının artmasıyla, ülke çapındaki insanlar kısa bir mesafe sürmeye alışkınlar. Ancak, paylaşımlı bisikletler bir iflas dalgasına girdiğinden, geleneksel mekanik araçlar daha önce üretilmiş olan seyahat ihtiyaçlarını karşılayamaz. Yeni özel veya paylaşım araçları son derece acil. Buna ek olarak, ülke “Elektrikli Araçlar için Zorunlu Ulusal Standart” ta maksimum hızı 20km / s’den 25km / s’ye ve motor gücünü 240W’dan 400W’a çıkarmıştır. Bu iyi haber, kısa mesafeli akıllı seyahatin büyüme hızını artıracağını gösteriyor.

Huawei’nin planı

Çin’deki büyük şehirlerdeki trafik sıkışıklıkları zaten geri döndürülemez. Gelecekte, tek bir araç karmaşık kentsel yolların ihtiyaçlarını karşılayamayacak. Huawei ayrıca, sadece akıllı otomobiller alanında çaba göstermeleri durumunda, gelecekte farklılaşmış rekabeti desteklemenin yeterli olmayacağını açıkça anlıyor. INMOTION, şehir içi seyahatte en önemli bulmacadır. Kentsel nüfusun 5 kilometre içindeki günlük gezi oranının% 70 kadar yüksek olduğunu bilmek gerekir. Huawei ile INMOTION arasındaki “Kendini dengeleyen araç + akıllı araba + cep telefonu” arasındaki bu stratejik işbirliği yeni bir seyahat tarzının geldiğini gösteriyor.

INMOTION Hakkında

INMOTION, kısa mesafeli kişisel taşımacılığın küresel lider markası, kendi kendini dengeleyen araçlar için ulusal standartların ana çekim birimi ve Çin Kendi Dengeleme Aracı Patent Ligi’nin direktör üyesidir. Küresel kendini dengeleyen araçların% 70’ine kadar çekirdek patentine sahipti. 2017 yılında birleşti ve satın aldıSolowheel – Amerikan kendi kendini dengeleyen araç lideri. İç pazarda yüksek teknoloji ürünü tek tekerlekli bisikletler ve mikro elektrikli araçlar alanında INMOTION en büyük paya sahiptir. Ürünleri, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa ve Almanya dahil olmak üzere 50’den fazla ülkeye satıldı ve küresel sürücüler tarafından derinden memnuniyetle karşılandı.

Huawei hakkında

Huawei, dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Tüketici işi, Huawei’nin üç büyük işinden biridir. Ürünleri cep telefonları, mobil geniş bant ve ev terminal hizmetleri kapsamaktadır. Küresel akıllı telefon gönderileri 2015 yılında üçüncü sırada yer aldı ve mobil geniş bant terminalleri birkaç yıl boyunca küresel gönderiler açısından birinci sırada yer aldı. Huawei’nin iletişim endüstrisinde 20 yılı aşkın derin deneyime dayanan Huawei tüketici işi, tüketicilere yenilikçi çözümlerle kullanımı kolay, nihai ürün deneyimleri ve hizmetleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir