EGE TEK TEKER AYRICALIKLARINDAN FAYDALANIN

2. EL İLAN VERİN

2.El ilan rehberi sayfasına hoşgeldiniz. 2.El İlan Rehberine gözatmadan direkt ilan vermek istiyorsanız aşağıdaki butonu kullanınız. Satıcı Ol formunu doldurmanız ve şartları kabul etmiş olmanız gerir. Sitemize üye değilseniz üye olurken ``satıcı ol`` kutusunu işaretlemelisiniz. Eğer üyeyseniz üye girişi yaptıktan sonra ağaşıdaki ``Satıcı Ol`` butonuna tıklamalısınız.

İlan Verme Rehberi

İlan vermek için sitemize üye olmanız ve "Satıcı" formunu doldurmanız gerekir. Eğer sitemize üyeyseniz "SATICI OL" butonuna tıklayarak satıcı formunu doldurmalısınız. Sitemize üye değilseniz, öncelikle üye olmalı ve üye olurken "Kayıt Ol Satıcı" kutusunu işaretleyerek gerekli alanları doldurmalısınız.

İLAN VERME AŞAMALARI

1.Siteye Satıcı Ol

Sitemize satıcı olarak üye olmalısınız.

2.Onay Bekle

Satıcı olarak üye olduktan sonra üyeliğiniz yönetici onayına gider. Yöneticinin onay vermesinden sonra siteye satıcı olarak giriş yapabilirsiniz.

3.Satıcı Panelinize Giriş Yapın

Satıcı panelinize “Hesabım” sayfasından giriş yapabilirsiniz. Hesabım sayfasına giriş yaptığınızda açılan sayfada Satıcı Paneli için Buton göreceksiniz. Bu butona tıklayarak panele girebilirsiniz.

4.Panelinizi Keşfedin

Panelinize giriş yaptıktan sonra sol alandaki butonlara tıklayarak panelinizi gezebilirsiniz. Girilen ürünler, siparişler vb. bilgileri panelinizde bulacaksınız.

5.İlan Ekleyin

Panele girdiğinizde sol alanda “Ürünler” butonu göreceksiniz. Bu butonun üzerine farenizin imlecini getirdiğinizde “Yeni Ürün” butonu göreceksiniz. Buraya tıklayarak yeni ürün ekleme sayfasına girebilirsiniz.

6.İlan Onay Süreci

Girdiğiniz ilan yönetici onay sürecine geçecektir. İlanınız onaylandığında tarafınıza mail ile bilgi verilir.

7.İlan Takibi

İlanınızı yine size ait olan Satıcı Panelinden takip edebilirsiniz.

 

Nasıl İlan Eklerim?

Öncelikle Satıcı panelinize giriş yapmalısınız. Sol sütunda konuyla ilgili detay verdik. Daha sonra panelinizde sol alanda bulunan Ürünler, Yeni Ürün butonuna tıklamalısınız.

Açılan ilan sayfasında doldurmanız gereken yerleri numaralandırarak işaretledik. Doldurmanız gereken yerleri tamamladıktan sonra ilanınızı “inceleme için gönder” butonuna tıklayarak yönetici onayına göndermelisiniz.

İlan Ekleme Sayfası Görseli İçin Tıklayınız.